2017

Kesän 2017 silmälasitrendit ja aurinkolasitrendit

 

Kehystrendeissä paljon innostavia uutuuksia. Mukana luonnollisesti laadukkaat huippumerkit. Tutustu 2017 silmälasitrendeihin ja aurinkolasitrendeihin esillenousevien teemojen kautta.

Tervetuloa ostoksille.

RayBan 2013213

RayBan 2013215

Carrera 2012983

RayBan 2012954

Dior_Montaigne 2013517

Michael Kors 2013248

MichaelKors 2013252

Hillfiger 2013047

Guess 2013057

Carrera 2013508

Heritage 8719164203010

Guess 2013058

Burberry 2013288

Unofficial 2014194

Hillfiger 2013496

Hillfiger 2013749

Nike flatspot 2012832

RayBan 2012949

Unofficial 2014190

Unofficial 2014198

Carrera 2013498

Hillfiger 2013750

Heritage 2014145

Unofficial 2014198

Fendi 2013553

Vogue 2013508

Heritage 8719154208188

HugoBoss 2013486